UA

Новий виклик для садоводів та виноградорів - Drosophila Suzukii

Починаючи з XIX століття європейське виноградарство, зіткнулося з безліччю проблем. Крихітна комаха - філоксера - докорінно змінило технологію вирощування виноградної лози.Такі грибкові захворювання, як мілдью і оїдіум, а з середіни1990-х років фітоплазменние захворювання-«золотисте пожовтіння» і «почорніння деревини рукавів» стали серйозними випробуваннями для виноградарів, але, як виявилося, не останніми. В останні роки з'явився новий небезпечний шкідник у вигляді невеликого комахи - Drosophila Suzukii.

Ця комаха походить з Південно-Східної Азіі. На початку ХХ ст. воно проникла в Японію, де в 1931 році його описав вчений С. Мацамура як дрозофілу з плямистим крилом (на верхній стороні крил у самців є більш темне овальна пляма). Але найбільш важлива особливість цієї комахи - це присутність на верхній частині яйцеклада самки хітинових зубців у вигляді пилки, за допомогою яких вона робить надрізи або проколи на поверхні плода для відкладання яєць під його шкіркою. Завдяки цьому личинки, виходячи з яєць, можуть відразу харчуватися м'якотю плоду. Слід зауважити, що якщо, наприклад, вишнева муха (Rhagoletis cerasi) зазвичай відкладає на один плід (вишню, черешню) одне яйце, з якого розвивається личинка, то Drosophila suzukii может відкласти 1-3 яйця в одному і тому ж місці. А на одному плоді (слива, яблуко, груша) зустрічаються до 15 її личинок. На перших стадіях розвитку личинок на шкірці плодів з'являється невеликий отвір, через яке личинки дихають.Часто через нього витікає сік, починаються процеси бродіння, в результаті чого з'являється запах оцту, змінюється колір шкірки, вона втрачає характерний блиск і стає м'якою. При підвищеній вологості уражені ділянки також можуть бути заражені сірою гниллю, а якщо вологість повітря низька, ягоди (фрукти) висихають і муміфікуються.

Ця комаха пошкоджує широкий спектр культурних рослин і в дикій природі. У цьому контексті можна згадати такі види, як полуниця, малина, ожина, смородина, чорниця, вишня, абрикос, персик, слива, яблуко, груша, шовковиця, виноград винних і столових сортів. Для відкладання яєць комахи віддають перевагу в основному фруктам рожевого, червоного і чорно-синього кольорів, але є і випадки пошкодження плодів жовто-зелених відтінків. Варто відзначити, що перші покоління комахи більш інтенсивно розвиваються в занедбаних садах і виноградниках, де зберігаються опалі плоди, а також в лісосмугах, засаджених фруктовими деревами, де не проводяться фітосанітарні обробки проти хвороб та шкідників.

За останні 20-30 років Drosophila suzukii було завезено на американський континент і вперше виявлено на західному узбережжі (Каліфорнія, Орегон, Вашингтон), а потім на східному узбережжі. В Європі вона з'явилося у Франції, Бельгії, Німеччини, Англії, Італії, Словенії, Чехії, Польщі, Румунії, Болгарії та інших країнах. Згідно данним опублікованими 2010 р, тільки в штатах Каліфорнія, Орегон і Вашингтон втрати врожаю ягід склали 40-50%, в тому числі малини- 37%, чорниці - 40%, вишні та черешні - 33% , полуниці - 20% . При цьому сума загальних втрат за рік склала $ 511 млн., а число обробок пестицидами збільшувалось у2-3 рази в порівняні зі звичайною технологією. На півночі Італії втрати при виробництві ягід (малина, смородина ) склали 30-40% і поставили під загрозу виробництво екологічних продуктів.

 Біологія комахи

Життєвий цикл і кількість поколінь протягом року багато в чому залежать від клімату, температури і вологості повітря. Так, в помірній зоні зустрічаються 7-9 поколінь, в Японії їх число може доходити до 13. Протягом життєвого циклу особливу роль відіграє температура. Якщо при середньодобовій температурі повітря + 14 ° C цикл розвитку Drosophila suzukii (від дорослої комахи до дорослої комахи) триває 30 днів, при + 18 ° C  складає 20 днів, то при середній температурі + 25 ° C тільки 10 днів. Період розвитку кожної фази: яйця - 3-4 дня, личинки (3 стадії) - 4-6 днів, лялечки (3 стадії) - 3-4 дня, доросла комаха орієнтовно 20-30 днів. Після запліднення самка може відкладати до 60 яєць в день, а протягом життя їх кількість може досягати 350-600. У дуже сухому (пустельному) кліматі комаха зустрічається рідко.

Методи боротьби можуть бути поділені на кілька напрямків.

1) Організаційні і загальної санітарні, що передбачають знищення залишків врожаю плодів, що впали після збору (в тому числі і пошкоджених шкідниками і хворобами), залишків від вживання і переробки, звалища відходів. Вони повинні бути закопані на глибині 30-40 см . Особливу роль має моніторинг приватних плантацій, лісосмуг з фруктовими деревами, занедбаних садів і виноградників.

2) Хімічні методи з використанням інсектицидів є привабливими, але присутні певні перешкоди в їх використанні, для багатьох пестицидів період очікування досить тривалий (25-30 днів), а в період дозрівання їх використання заборонено. Згідно з деякими даними, найбільш ефективними були інсектициди на основі піретроїдів, а менш ефективними виявилися препарати на основі неонікотиноїдів і етофенпроксом. Слід підкреслити, що при використанні інсектицидів потрібно їх обов’язкове чергування, щоб не допустити виділення біотипів з набутою стійкістю до даних пестицидів.

3) Механічні методи (використання клейких стрічок, пасток). Застосовуються частіше на індивідуальних ділянках, а на промислових - при виробництві екологічної продукції.

До цієї категорії відносяться клейкі стрічки з феромонами. Досить ефективними є пастки, в тому числі виготовлені вручну з пластикових пляшок 0,5-1 л. Вони повинні мати у верхній частині 5-6 отворів діаметром 3-5 мм, а в нижню частину  заливають суміш аттрактанта. Вона складається з яблучного оцту, червоного вина і декількох крапель засобу для миття посуду. Як аттрактанта можна використовувати також прострочені компоти з фруктових сумішей, змішані з яблучним або винним оцтом. Розчин періодично (один раз на тиждень) фільтрують або змінюють для видалення комах (при їх великій кількості). Їх знищують механічно. Залежно від кількості спійманих комах пастки встановлюються переважно в затіненій зоні крони (дерев, кущів) по периметру, на відстані 10-15 м, і по центру плантаціі. Загальна кількість пасток на 1 га може бути до 35 одиниць. Застосування спеціальних сіток (с діаметром отворів 1-2 мм) тягне значні додаткові витрати, а також необхідність покриття і відкриття при кожній операції збирання врожаю.

4) Перспективним методом може бути біологічний контроль над комахами з використанням природних хижаків і комах-паразитів, мікроорганізмів які, згідно з дослідженнями, є природними ворогами цих комах. Таким чином, в списку хижих комах можна перерахувати Oriusinsidiosus (харчується тільки Drosophila suzukii), Oriuslaevigatus, Cardiastethusflaviventris, Cardiastethusnazarenus, Dicyphustemanini. Присутні інші паразити (бактерії, гриби ), які могли б сприяти скороченню популяції Drosophila suzukii.

Науково-Практичний Інститут Садоводства, Виноградарства та Харчових Технологій

Джерело - ЛідерАгро

Коментарі (0)